UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 11654372
nr 1165 4372
Bordspendyl
mahogny, Empire, höjd: 47 cm
Kondition: slitage, skador, en fot lös - förvaras i receptionen
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:17:11
26/2 10:26:52
800 kr
26/2 11:54:02
Karl Johanstil/Empir
Senempiren